Verenigingen

Jeugd

Jeugdhuis De Schakel
Info: http://www.jhdeschakel.be/ - Tel.: 02 770 64 48 - Thierry Wellens - jhdeschakel@gmail.com
Kruisboog-Hadewijch - Scouts van Sint-Lambrechts-Woluwe
Info: http://www.kruisboog-hadewijch.be/ - info@kruisboog-hadewijch.be

Kunst

Art-Brusselki vzw
Info: http://www.brusselki.net - Elena Kostina (elena.kostina.29@gmail.com) - info@brusselki.net
Gemeentelijke Academie voor Muziek en Woord
Info: http://www.muziekenwoord.be/ - Tel.: 0476 73 98 81 - Rudy Croon - academieslwu@gmail.com
Koninklijke Toneelvereniging Onder Ons
Info: http://www.toneelonderons.be/ - Tel.: 0494 567 159 - Misjel Beyns - misjel.beyns@skynet.be
Textielatelier Roodebeek
Info: https://roodebeekcentrum.wordpress.com/volwassenateliers/weefatelier/ - Tel.: 02 479 53 84 - Monique Gonnissen
Vrij Atelier Grafiek
Info: https://roodebeekcentrum.wordpress.com/volwassenateliers/grafiek/ - Tel.: 02 770 64 48 - Dominiek Lambrechts - roodebeek@vgc.be

Onderwijs

Oudervereniging Angelusinstituut
Info: http://www.angelusinstituut.be/organisatie/ouderraad - Carole Bodart - oudervereniging@angelusinstituut.be
Vriendenkring Floralia
Info: https://www.bsfloralia.be/vriendenkring - Karen Poot - directie.floralia@g-o.be
Ouderraad Sint-Jozefsschool
Info: http://www.sint-jozefsschool-woluwe.be/blog/ouderraad/ - Tel.: 0495 81 81 91 - Jérôme Aass - ouderraad.sjs@gmail.com
Ouderraad Voorzienigheid
Info: https://sites.google.com/site/ouderraadvoorzienigheid/ - Tel.: 02 772 60 97 - Harry Van Puijenbroek

Senioren

3 x 20 Prekelinden
Tel.: 02 733 63 75 - Jenny Reynders - destoop_reynders@hotmail.com
De Zonnebloem
Tel.: 02 771 53 75 - Diane Clinck
Grijze Geuzen Woluwe
Tel.: 02 771 55 73 - Lieve Van Hove
Zoniënzorg vzw

Lokaal dienstencentrum Zoniënzorg organiseert diensten en activiteiten voor senioren en mensen met een behoefte aan extra zorg in de gemeentes Sint-Lambrechts-Woluwe en Sint-Pieters-Woluwe. 

Tel.: 0471 50 39 09 - Gerlinde Hollevoet - info@zonienzorg.be

Sociaal-cultureel

KWB Sint-Lambrechts-Woluwe
Info: http://korpus.kwb.be/page?orl=584&ssn=&lng=1&pge=6552 - Tel.: 02 771 58 74 - Raf Beyns - raf.beyns@skynet.be
Natuurpunt Brussel
Info: http://www.natuurpuntbrussel.be/ - Wim Veys, voorzitter - info@natuurpuntbrussel.be
Sporters voor Artsen Zonder Grenzen en Antenne Brussel
Tel.: 02 770 69 16 of 0496 12 23 61 - Georges De Smul - georges.de.smul@gmail.com
Biergilde Het Lindeke
Info: http://www.biergilde-lindeke.be - Hubert Van Oudenhove - info@biergilde-lindeke.be
Bridgeclub BK2000
Tel.: 02 770 68 21 - Jozef De Vocht - jozefdevocht@hotmail.com
Davidsfonds Sint-Lambrechts-Woluwe
Info: http://www.davidsfonds.be/activity/division/activitylist.phtml?id=292 - Tel.: 02 771 46 48 - Mich Meyfroots - mich.meyfroots@skynet.be
Femma Sint-Lambrechts-Woluwe
Info: http://www.femma.be/nl/groep/sint-lambrechts-woluwe - Tel.: 02 763 01 52 - Hilde De Backer - hildedebacker1200@hotmail.com
Jazzgeno(o)tschap Op-Weule
Info: http://www.jazzgenootschap.be - Tel.: 02 720 34 69 (na 19 uur) - Filip Peeters - filippeeters@skynet.be
Middenstand Club Woluwe – Unizo
Tel.: 02 770 69 16 of 0496 12 23 61 - Georges De Smul
Sint-Lambrechtsbibliotheek vzw
Info: http://www.sint-lambrechts-woluwe.bibliotheek.be - Tel.: 02 762 44 24 - Leo Pancken - bibliotheek@woluwe1200.be
Vlaams 11.11.11-comité Sint-Lambrechts-Woluwe
Tel.: 02 770 69 16 of 0496 12 23 61 - Georges De Smul - georges.de.smul@gmail.com
Willemsfonds Woluwe
Tel.: 0497 85 25 91 - Kurt Deswert - kurtdeswert@hotmail.com
Woluwedal
Tel.: 02 770 29 58 - Albert Marrant

Sport

Beweging.net-Woluwe
Info: http://www.beweging.net/ - Tel.: 02 771 58 74 - Raf Beyns - raf.beyns@skynet.be
Tai Chi Op-Weule
Tel.: 02 779 80 87 - Joanna Clinck - joannaclinck@skynet.be
Tai Ji Quan-kring Woluwe
Edwin De Clercq - declercq.edwin@skynet.be
Woluwes Loopclub
Tel.: 02 770 69 16 of 0496 12 23 61 - Georges De Smul - georges.de.smul@gmail.com